fbpx

Yorumlar

Murat Bey'e istediğimiz özellikleri belirttik. O da bizi yormadan yeni evimizle buluşturdu. Verdiği güvenilir hizmet için teşekkür ederim.

Murat Türetken bize ev arayışımız boyunca son derece yardımcı oldu. Başından sonuna memnun kaldığımız ve iyi çalışmasının sonucunda aradığımız evi bulan bir profesyonel. Evet, istediğimiz evi bulunca, satın aldık.

Murat Bey ev alımının her safhasında çok kibardı. Her türlü soru ve sorunlarımızı profesyonelce halletti. Çok teşekkür ediyoruz.

Azimli ve sürekli geliştirilen fikirlerle gayrimenkulün satışını başardığımızdan dolayı teşekkür ederim.

Murat Bey'in evi gösterme süreci ile başlayan ve yeni tapumuzu aldığımız zamana kadar göstermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldım.

Murat Bey gayrimenkul danışmanı olarak beklentilerimizi doğru anlayarak, sunulacak müşterileri belirlemesi, takipçiliği, işlemlerin her aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve çalışkanlığı ile kısa sürede başarılı bir şekilde sürecimizi tamamlamıştır. Yeni müşterileri ve yeni gayrimenkullerinde bundan sonraki süreçlerinde de başarılar diliyorum.

Murat Bey ile çalışmak çok keyifli ve kolaydı. Gösterdiği konutlar ve kanunlara olan hakimiyeti hem bizi doğru yönde yönlendirmesine yardımcı oldu hem de işimizi kolaylaştırdı. Yaklaşık bir senelik uğraştan sonra, en çok da kendisinin çabasıyla ev sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

I dealt with Murat Turetken when selling my property. He was very helpful and professional throughout the entire process. He explained each step of the process and answered all of my questions on a timely basis. As a result, the sale process went smoothly and everything was concluded within designated day of the sale.

Mr. Murat has sold our former house in Bodrum center. When we were looking for a new smaller house, it was obvious that we wanted Murat to help us with that. Mr. Murat is a very knowledgeable, kind and serious man. He is calm and very helpful. He has helped us a lot of times with matters outside his work. ıf anybody wants to buy/sell a property in Bodrum area we can recommend him at the best. This man works with a big heart.

Murat Bey ile bir satım işlemi gerçekleştirdik. İyi ki direkt kendisi le çalışmışım. Öncelikle çok kısa sürede, istediğim koşullarda gerçekleşti tüm işlemler. Esas kendisinin profesyonelliği bu süreçte beni rahatlattı ve emlak danışmanına güvenmenin ne kadar önemli olduğunu anladım. Daha önce yapmış olduğum alım satımlarda kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim. Tekrar her şey için teşekkür ediyorum.

Yorumlar

Bana UIaşın

+90 532 243 70 77 bugün arayın veya mesaj gönderin, yardım etmek için buradayım! Sorunuz var mı?

Compare listings

Karşılaştırmak