fbpx

Güncel Satılıklar

MÜŞTERİLERİMİZDEN

Bir kez müşterimiz, daha sonrasında danışmanı olduğumuz değerli dostlarımızdan gelenler

Murat Bey ev alımının her safhasında çok kibardı. Her türlü soru ve sorunlarımızı profesyonelce halletti. Çok teşekkür ediyoruz.
Yorumu Yazan : Ç.A.
Farilya Değirmentepe Evleri
Azimli ve sürekli geliştirilen fikirlerle gayrimenkulün satışını başardığımızdan dolayı teşekkür ederim.
Yorumu Yazan : B.Y.
Meşe Palamutu Müstakil Dubleks
I dealt with Murat Turetken when selling my property. He was very helpful and professional throughout the entire process. He explained each step of the process and answered all of my questions on a timely basis. As a result, the sale process went smoothly and everything was concluded within designated day of the sale.
Yorumu Yazan : P.C.
Yalıkavak Geriş Blue Bay Apartments
Mr. Murat has sold our former house in Bodrum center. When we were looking for a new smaller house, it was obvious that we wanted Murat to help us with that. Mr. Murat is a very knowledgeable, kind and serious man. He is calm and very helpful. He has helped us a lot of times with matters outside his work. ıf anybody wants to buy/sell a property in Bodrum area we can recommend him at the best. This man works with a big heart.
Yorumu Yazan : A.K & M.K
Bodrum Merkez Taş Villa
Murat Bey'e istediğimiz özellikleri belirttik. O da bizi yormadan yeni evimizle buluşturdu. Verdiği güvenilir hizmet için teşekkür ederim.
Yorumu Yazan : E.İ.
Türkbükü Olive Hill Bahçe Dubleks
Murat Bey gayrimenkul yatırımında dört yıla yakın çalıştığım tek kişi. Bakış açısı, fiyat belirleme ve ikna gücü ile yatırımlarımda beni hep hedeflediğim noktalarla buluşturdu. Beklentilerimde hem alımda, hem satışta yüksek performans gösterdi. Abartısız, gerçekçi ve dürüst bir çalışma tarzına sahip. Benim adıma bütün olasılıkları taklip edip, istediğim olasılıklar oluşunca da kısa sürede olumlu bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine teşekkür ederim.
Yorumu Yazan : N.Y.
Ortakent Müstakil Dubleks
Murat Bey'in evi gösterme süreci ile başlayan ve yeni tapumuzu aldığımız zamana kadar göstermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldım.
Yorumu Yazan : E.C.
Meşe Palamutu Müstakil Dubleks
Murat Bey'in bilgilerini bir tanıdığımın referansı ile aldım. İsmi tanıdık gelince, kontrol ettiğimde, uzun yıllar önce kendisi ile lojistik sektöründe iken iletişimde olduğumuzu gördüm. Hangi sektörde, ne iş yaparsanız yapın, sizi siz yapan özellikler değişmiyor. Dürüstlük, şeffaflık, doğru ve analitik yaklaşımınız karşınızdaki müşterilerinize güven duygusunu ve sizin için olumlu düşünceye sahip olmanızı sağlıyor. Murat Bey tam bir profesyonel. Etkili bir iletişim ile kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Yorumu Yazan : N.M.
Bağla İkiz Tripleks
Murat Bey mesleki bilgisi, taraflarla kurduğu yapıcı iletişim, idari süreçlere olan hakimiyeti ve çözüm üretme kabiliyeti ile çok kıymetli bir müttefik. Bu sektörde macera aramaya hiç gerek yok, Murat Bey Bodrum için doğru adres.
Yorumu Yazan : K.T.
Gümüşlük Müstakil Dubleks
Bahçıvanın, site çalışanının, kısaca fırsat bulan hemen herkesin emlak satışında aracı olmaya çalıştığı Bodrum'da bulunan evimi Murat Bey'in aracılığı ile sorunsuz ve güvenli bir biçimde sattım. Kendisi işini seven ve gereklerini bilen gerçek bir profesyonel. Teşekkürler Murat Bey.
Yorumu Yazan : H.Y.
Gümüşlük Tek Kat Villa

Compare listings

Karşılaştırmak