Seba Küçükbük Gündoğan, Denize Sıfır, Özel Plajlı 5+1 Satılık Lüks Villa

5.750.000USD

Denize sıfır konumu ve özel plajıyla öne çıkan Carrera, Gündoğan Seba Küçükbük projesinin en büyük arsa payına sahip ve en özel evi olarak sizi büyüleyecek.

2 dönümlük özel arsa payı, bu evi benzersiz kılan unsurlardan biri.

Toplamda 360 metrekare kapalı alana sahip olan bu villa, geniş ve rahat bir yaşam alanı sunuyor. 5 yatak odası ve 5 banyo, aile ve misafirleriniz için konforlu bir konaklama deneyimi sunmakta.

Villa, yerden ısıtma sistemi ve şömine ile soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutarken VRF iklimlendirme sistemi ile sıcak yaz günlerinde ideal bir iklim sağlıyor.

Ayrıca, villa içinde 2 adet kendinden banyolu misafir ya da çalışma odası bulunmaktadır. Özellikle çalışma gereksinimlerinizi karşılamak veya misafirlerinizi ağırlamak için ideal bir seçenektir.

Villanın 40 metrekarelik çok şık tasarımlı kış bahçesi, bir mutfak ile donatılmıştır ve bu alanda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bahçede, havuz başında özel yapım açık hava barı bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı ve ailenizi ağırlayarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, sitedeki en büyük villa olması nedeniyle, projenin en özel ve prestijli konutu olarak dikkat çekmektedir.

Proje içinde yer alan özel plaj ve sosyal alanın yanı sıra, şık bir restoran da bulunmaktadır. Bu restoran, Gündoğan deniz manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin keyfini çıkarmanız için mükemmel bir yerdir.

Instagram Hesabımızı takip ediyor musunuz?
Henüz ilana girilmemiş evleri önceden görmek ister misiniz?
Instagram Hesabımız : https://www.instagram.com/murat_turetken/

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Scroll to Top