Bodrum Gümüşlük 1000 m2 Üzerinde Özel Havuzlu 3+1 Tek Kat Villa

1.250.000EUR

Bodrum’un büyüleyici güzellikleriyle özdeşleşen Gümüşlük beldesinde, 800 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan Karakaya Köyü manzaralı Karakaya No:1 ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayın. Bodrum’un masmavi denizlerine ve eşsiz gün batımı manzarasına sahip evimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

8 Villalık butik site içerisinde yer alan Karakaya No:1 isminden de anlaşılacağı gibi sitenin üst kotta yer alan ilk villasıdır. 130 m2 brüt kapalı alanınızda, 3 odanız, 3 banyonuz ve açık mutfaklı salonunuz bulunmaktadır. 1000 m2 arsa payınız üzerinde yüzme havuzunuz, doğa ve deniz manzaranız eminim ki hayatınıza en azından 2-3 sene ekleyecektir.

Tek katta sunduğu keyifli yaşam, geniş bahçenizin içinde yer alan özel havuzunuzda, hayatın anlamını tekrardan keşfedeceksiniz. Yunan Adaları üzerinden batan güneşi, sakin ve doğa içerisinden seyretmek ve yaşamak isteyenler için ideal.

Evimizin Özellikleri:

  • 1000 m2 üzerine kurulu.
  • Brüt 130 m2, net 110 m2 kullanım alanına sahiptir.
  • 3 yatak odası ve 3 banyo.
  • Özel havuzda günün tadını çıkarın.
  • VRF iklimlendirme ile rahat bir yaşam sağlanmıştır.
  • İhtiyaçlarınıza göre bağımsız bir müştemilat eklemek mümkündür.
  • Açık otopark, misafirlerinizi rahatça ağırlamanızı sağlar.

Hayalinizdeki Bodrum evi artık bir adım kadar yakınınızda. Gümüşlük Karakaya’da No:1’in muhteşem atmosferini keşfedin ve Bodrum’un tarih ve doğal güzellikleriyle iç içe bir yaşamın tadını çıkarın.

Instagram Hesabımızı takip ediyor musunuz?
Henüz ilana girilmemiş evleri önceden görmek ister misiniz?
Instagram Hesabımız : https://www.instagram.com/murat_turetken/

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Scroll to Top